farebná litografia na papieri (35. nátlačok z nákladu 70), 42x49 cm, značené vpravo dole „A. Born“
fotografia (limitovaná edícia 2/100), 50x60 cm, značené vpravo dole „Jan Saudek“
K dielu je priložený certifikát pravosti.
2016, olej na plátne, 70x50 cm, značené vpravo dole „Jiran R. 916“
Na zadnej strane autorská pečiatka.
2018, olej na plátne, 70x50 cm, značené vľavo dole „Jiran R. 1918“
2016, olej na plátne, 69,5x50 cm, značené vľavo dole „JiranRobert 916“
olej na plátne, 61x88 cm, značené vpravo dole „M. Németh“
olej na plátne, 60x79 cm, značené vpravo dole nečitateľne
1892, olej na plátne, 24x38 cm, značené vpravo dole „Dittmann Antal 1892“
olej na kartóne, 25,5x36 cm, značené vľavo dole „Komáromi-Kacz“
olej na plátne, 40x50 cm, značené vpravo dole „Németh Gyorgy“
olej na dreve, 14,5x11,5 cm, značené vľavo dole „Perlmutter Imre“
lept na papieri (52. nátlačok z nákladu 100), 58x45 cm, značené vpravo dole „Reich Károly“
lept, akvatinta na papieri, 58x45 cm, značené vpravo dole „Kass János“
okolo 1820, olej na plátne, 46x64 cm, neznačené
K dielu je priložený súdno-znalecký posudok Mgr. Danuty Učníkovej.
K dielu je priložený súdno-znalecký posudok Mgr. DanutyUčníkovej.
1895, olej na plátne, 43x62 cm, značené vpravo dole „L. Ö. 1895“